A-|A+AAAA
fb

www.fb.com/mcdz0

mail

biuro@mcdz.com.pl

telefon +48 54 230 09 25
telefon

+48 572 408 866

Facebook

O firmie

Międzynarodowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Sp. z o.o. to grupa młodych, ale doświadczonych osób, która postanowiła wiedzą i doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych koncernach, na wielu kontynentach świata, podzielić się wspierając przede wszystkim kształcenie i szkolnictwo zawodowe. MCDZ to pasjonaci, dla których praca jest źródłem inspiracji, energii i motywacji umożliwiającym realizację kolejnych wyzwań i poszerzanie horyzontów.


Zespół MCDZ bazując na wcześniej zdobytym doświadczeniu świadczy kompleksowe usługi na stronie kasyno Booi związane z pozyskiwaniem środków i realizacją projektów z funduszy europejskich w obszarach doskonalenia zawodowego.


MCDZ skupia wysokiej klasy, doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania i realizacji projektów  współfinansowanych ze  środków Unii Europejskiej. MCDZ współpracuje z szerokim gronem wykładowców i trenerów w obszarze: języków obcych, elektroniki, informatyki, finansów, księgowości i podatków, BHP oraz doradztwa zawodowego, co gwarantuje najwyższą jakość przeprowadzanych szkoleń.


Nasza działalność skoncentrowana jest na usługach w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków unijnych m. in na realizację projektów szkoleniowych, stażowych, projektów badawczych oraz realizację inwestycji.  Na każdym etapie procesu zarządzania projektem wspieramy naszych Klientów, dostarczając im dedykowanych rozwiązań stanowiących podstawę uzyskania wsparcia unijnego i rozliczenia projektu.  Jesteśmy sprawdzoną organizacją w realizacji  projektów zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów. Realizujemy złożone projekty, osiągając w nich ponadstandardowe wyniki. Stawiamy na rozwój zgodnie z przyjętą strategią firmy oraz wymaganiami rynku.

projektowanie stron www